Einar Jolin färglitografi
2013-09-06
201452
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Vy mot Riddarholmen, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 44x54 cm
Gulnad