Einar Jolin färglitografi
2013-09-06
201450
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Ryttare på isen, signerad Jolin, färglitografi, 128/360, 45x55 cm