Einar Jolin färglitografi
2013-09-06
201448
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 55x45 cm