Einar Jolin färglitografi
2013-09-05
201447
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholms stadshus, osignerad, 128/360, färglitografi, 46x50 cm