Alfred Helberger oljemålning
2013-09-05
201357
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Kustbild, signerad A Helberger, olja på duk, 67x85 cm