Hjalmar Grahn oljemålning
2013-09-05
201336
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Damporträtt, signerad Hj Grahn, olja på duk, 70x60 cm