Harry Wichmann oljemålning
2013-09-05
201328
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Köksinteriör, signerad och daterad Wichmann -58, olja på duk, 40x65 cm