Figurscen blandteknik
2013-09-05
201317
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Figurscen, signerad, blandteknik, 56x97 cm
Fläckar