Figurscen blandteknik
2013-09-05
201316
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Figurscen, signerad, blandteknik, 57x97 cm
Fläckar