Byrå 1800-tal
2013-09-05
201311
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, betsad furu, konsturerad sockel i svärtat trä, höjd 104, 100x42 cm, nycklar finns
Slitage