Wilhelm Freddie litografi
2013-09-04
201112
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Ur Diversions", signerad och daterad Freddie -72, 3/100, litografi, 60x44 cm