Karl Höglund färglitografi
2013-09-03
201089
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, ea 2, färglitografi, ca 59x78 cm