Karl Höglund färglitografi
2013-09-03
201087
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, ea, färglitografi, ca 86,5x59 cm