Miniatyrer
2013-09-03
201059
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRER, 11 st, 1900-talets första hälft, delvis belamålade och signerade, bl a porträtt, varierande mått