Golvlampor 1900-talets första hälft
2013-09-03
201037
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, fanérade i mahogny, för 2 ljuspunkter, höj- och sänkbara
Ytskador