Yrjö Edelmann färglitografi
2013-09-03
200991
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 71/150, färglitografi, 77x59 cm