Oskar Bergman akvarell
2013-09-03
200976
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sommarblomster, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 10x6 cm