Stig (Slas) Claesson färglitografier
2013-09-03
200974
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008):(2) Landskap och gårdsmotiv, signerade och daterade -75, färglitografier, numrerade 228/300, 39x50 cm