Aron Gerle oljemålning
2013-09-03
200973
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERLE, Aron (1860-1930): "Morgon Högbergsgatan," signerad Aron Gerle, olja på pannå, 57x90 cm