Anders Zorn Etsning
2013-09-03
200971
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Alder - Al, signerad Zorn, etsning, 18x11,5 cm