Sven Erixson färglitografi
2013-09-03
200910
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Violer, signerad och daterad Erixson 89, gjordes till KF.s 50-års jubileum 1959, färglitografi, 51,5x45,5 cm