Ljusstakar silver
2013-09-02
200889
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, England, 1800-talets andra hälft, höjd 25 cm
Bucklor