Peter Dahl färglitografi
2013-09-03
200877
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad och daterad 1981 Peter Dahl, numrerad 9/150, färglitografi, 54x37 cm