Stig Borglind etsning
2013-09-03
200872
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Villa Jovis, Capri," signerad, etsning och torrnål, 25,5x32 cm