Klubbat för:
32 000 SEK
30 000 SEK
KROUTHÉN, Johan (1858-1932): Gårdsidyll med pickande höns, signerad och daterad Johan Krouthén 1920, olja på duk, 48x73 cm
Smärre krackelyrer
200843
2013-09-03