Stolar och karusellbord
2013-09-02
200807
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
STOLAR, 1 par, KARUSELLBORD, 1900-tal, fanérade i mahogny, stolarnas ryggbricka med dekorinläggnignar i mässing, stoppade sitsar, bordet med läderklädd skiva, 3 lådor, hjultrissor, höjd 68, diameter 60 cm
Slitage