Skål 1700-tal
2013-09-02
200751
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, emalj, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, frukter och insekter, diameter 36,5 cm
Omfattande skador, lagningar