Gatubarn oljemålning
2013-09-02
200723
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gatubarn, olja på duk, 29x18 cm