Flaskor 17/1800-tal
2013-09-02
200699
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
FLASKOR, 7 st, 17/1800-tal, delvis etsad dekor, höjd 19-25 cm
Bruksslitage