Lennart Jirlow litografi
2013-09-01
200673
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "En kväll på caféet", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, 49x63 cm