Litografier av Jean Bazaine
2013-09-04
200653
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BAZAINE Jean, litografier, 3 st., oramade, alla signerade Bazaine, 14x22 cm