Einar Forseth
2013-09-22
200643
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): (7) Skisser till kyrkofönster - Halmstad kyrka, blandteknik på papper, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador