Byrå rokokostil
2013-09-01
200615
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, mahognyfanér, mässingsbeslag, nyckel finns, höjd 79, ca 97x50 cm
Stenskiva med lagning, fanerskador