Björn Hallström oljemålning
2013-09-01
200594
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Husgrupp, Ven", signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 37x55 cm