Rökbord i art deco-stil
2013-09-01
200590
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD, 1930/40-tal, art deco-stil, bonad björk, med glasskiva, höjd 59, 60x60 cm
Bruksslitage