Greta Gerell teckning
2013-09-01
200574
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Gosseporträtt, signerad och daterad Greta Gerell 1935, kolteckning, 43x35 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron