Terrin med lock Qianlong
2013-08-29
200363
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TERRIN med LOCK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i grisaille och guld av spegelmonogram i allians krönta av en fågel, diameter 23 cm
Zinkad lagning, nagg