Eva Alexandrowa illustration
2013-08-29
200355
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDROWA, Eva (Född 1926): Sagomotiv, akvarell, signerad Eva Alexandrowa, 16x11 cm