Karmstol 1800-tal
2013-08-30
200293
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, ben med hjultrissor, valnötsfanér
Klädsel saknas, ytslitage