Einar Forseth
2013-09-22
200248
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): (3) Skisser: "Företagaren- Södra Latin" signerad och daterad Einar Forseth 1964-65, blandteknik, 42x40-78x70 cm, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador, fläckar