Armring 18 k guld
2013-08-30
200144
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMRING, 18 k guld, K&EC, Göteborg 1955, vikt ca 10 g
Bucklor, repor