Martin Säflund akvarell
2013-08-28
200114
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄFLUND, Martin (1894-1976): Vinterlandskap, björkar, signerad M Säflund, akvarell, 49x60 cm