Salongsbord empirestil
2013-08-28
200070
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSBORD, 1900-tal, empirestil, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, dekor av bronserade lejontassar, höjd 75, diameter 108 cm
Skador