John Kindborg oljemålning
2013-08-28
200018
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KINDBORG, John (1861-1907): Fors, signerad och daterad John Kindborg 88, olja på duk, 111x62 cm