Assietter Kina
2013-08-29
199980
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASSIETTER, 4+4 st., porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i famille rose, diameter 16,5 cm
Nagg enstaka lagning samt ytslitage