Kjartan Slettemark järn
2013-08-28
199976
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Dansande par, signerad och daterad Kj Artan -94, järn, höjd 18 cm