Georg Pauli akvarell
2013-09-10
199913
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Torgscen, signerad och daterad G Pauli 1920, akvarell, 30x48 cm, oramad
Proveniens: Konstnären Einar Forseth
Fläckar, skador