Sven X:et Erixson litografi
2013-08-28
199897
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Strandmotiv, signerad X:et, färglitografi 124/310, 45x60 cm
Något gulnad