Yrjö Edelmann litografi
2013-08-27
199874
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 139/150, färglitografi, bildmått 74x59 cm