Ljusstakar
2013-08-27
199843
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, brons och blå emalj med spår av gulddekor, 1800-talets andra hälft, höjd 29 cm
Emaljskador